• 505 954 453
 • kontakt@tukej.pl
 • 13

  wrz

  2022

Czy Agile Working lepiej odpowiada nowoczesnym pracownikom?

Istnieje wiele różnych sposobów pracy, ale jednym z najnowszych i najbardziej udanych jest praca zwinna.

Oznacza to, że biuro jest podzielone na różne strefy. Znajduje się tam strefa współpracy, strefa cichej pracy, miejsca do odpoczynku, strefy przyłożenia i miejsca spotkań. Nie wszystkie biura będą zawierały wszystkie te strefy, ale są to te główne, które dotyczą modeli pracy zwinnej.

Zobacz ten film, aby uzyskać szybki przegląd.

Oczywiście, biuro musi być zaprojektowane w sposób, który jest jasny, innowacyjny i łatwy do poruszania się. Ergonomiczne meble biurowe są koniecznością, podobnie jak wystrój, który jest inspirujący. Gdy biuro jest zaprojektowane w ten sposób, o wiele łatwiej jest pracować, mając w głowie zadanie do wykonania, a nie próbując po prostu usiąść przy tym samym biurku, do którego zwykle podchodzimy rano.

Ale czy zwinna praca odpowiada każdemu? Oczywiście, że nie. Każdy pracuje inaczej i ma inną osobowość, więc nigdy nie będzie jednego sposobu, który pasuje do każdej osoby. Jednak praca zwinna jest bardzo elastyczna i daje pracownikom możliwość wyboru. Czy zatem praca w trybie zwinnym lepiej pasuje do współczesnego pracownika?

Pod wieloma względami tak.

Praca zwinna skupia się na wspólnej pracy przez większość czasu. Skupia się na zadaniu, ale najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest praca zespołowa. Współpraca jest również bardzo ważnym elementem zwinnej pracy i jest to coś, co nowocześni pracownicy lubią robić i w czym mają duże doświadczenie.

Poza wszystkim innym, elastyczność zwinnej pracy pomaga również w stworzeniu lepszej równowagi między życiem domowym i zawodowym dla wielu osób. Możliwość pracy poza biurem oznacza, że jeśli ktoś ma obowiązki w domu lub coś, czym musi się zająć w danym dniu, może to zrobić bez większych problemów.

Tak więc, choć praca w trybie agile z pewnością nie jest pozbawiona wyzwań i problemów od czasu do czasu, jest to bardziej innowacyjny i kreatywny sposób pracy. Odejście od ogólnej normy nigdy nie jest złe i jeśli sposób pracy odpowiada ludziom w biurze, doprowadzi do zwiększenia produktywności, wzrostu morale i oczywiście zwiększenia zysków na koniec dnia.

 • Telefon:
  505 954 453

 • ul. Mostowa 12
  25-568 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@tukej.pl

O nas
logo-footer

Polecamy
© Copyright tukej. All Rights Reserved.