• 505 954 453
 • kontakt@tukej.pl
 • lis

  27

  2018

Oprogramowanie do zarządzania drukiem - dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy powinieneś korzystać z oprogramowania do zarządzania drukiem? Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania.

Masz kontrolę nad wydatkami

Zależy Ci na tym, by mieć dostęp do informacji na temat tego, ile wydałeś na wydruk konkretnego pliku? Oprogramowanie do zarządzania drukiem pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Dzięki oprogramowaniu do zarządzania drukiem, wiesz, ile Cię kosztuje drukowanie i jakie wydatki generuje ksero biurowe. Jeśli zależy Ci na tym, by móc cieszyć się jak najmniejszymi kosztami wydruku, podłącz Twoje urządzenia do specjalnego systemu, który pomoże Ci kontrolować użytkowanie drukarki do biura. Oszczędzaj na Twoich wydrukach już dziś.

Chronisz swoje dane

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania drukiem możesz chronić dostęp do swoich danych. Urządzenie drukujące działa dopiero po wpisaniu kodu PIN lub logowaniu za pomocą karty dostępu. W ten sposób Twoje dane są zabezpieczone. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy drukujemy bardzo ważne dokumenty i nie chcemy, by wpadły w niepowołane ręce.

Szpiegostwo gospodarcze to bardzo rozprzestrzenione zjawisko. Pracując na drukarkach zabezpieczonych w odpowiedni sposób zabezpieczasz swoje dane przed wyciekiem.

Jesteś bardziej ekologiczny

Chcesz żyć bardziej ekologicznie? Oprogramowanie do zarządzania drukiem pozwoli Ci kontrolować ilość wydruków, a także w odpowiedni sposób sformatować tekst do wydruku. Dzięki temu nie drukujesz zbędnych materiałów na kserze biurowym i tym samym oszczędzasz na papierze oraz materiałach eksploatacyjnych. Mniej zużytego papieru to mniej wyciętych drzew. Tym samym bardziej działasz w zgodzie ze środowiskiem.

Możesz łatwiej zarządzać plikami

Oprogramowanie do zarządzania drukiem umożliwia także łatwe zarządzanie plikami. Dzięki niemu bez problemu możesz przesyłać skany z poziomu drukarki na dowolny e-mail, a następnie je edytować na komputerze. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, którym zależy na tym, by pracować jak najbardziej efektywnie.

 • Telefon:
  505 954 453

 • ul. Mostowa 12
  25-568 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@tukej.pl

© Copyright tukej. All Rights Reserved.