• 505 954 453
 • kontakt@tukej.pl
 • lis

  27

  2018

UniFlow - jakie ma możliwości?

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z oprogramowania UniFlow. Dowiedz się więcej już teraz na jego temat.

Przed czym chroni Twoją firmę uniFlow?

Użytkowanie tego rodzaju oprogramowania gwarantuje szereg korzyści, m.in. mniejsze koszty drukowania, a także bardziej ekologiczne drukowanie. Jeśli zależy Ci na tym, by móc zaoszczędzić na druku, a przy tym podejmować działa przyjazne środowisku, zastanów się nad zainstalowaniem UniFlow w Twoim biurze.

Bezpieczeństwo dokumentów

Oprogramowanie UniFlow zapewnia ochronę Twoich danych na najwyższym poziomie. Zastanawiasz się, co zrobić, by ograniczyć drukowanie w Twojej firmie? Przede wszystkim zacznij obserwować, jakiego rodzaju pliki są najczęściej drukowane w Twoim biurze. Czy są to ważne dokumenty czy rzeczy, które wyrzucasz natychmiast po ich przeczytaniu? Jeśli raczej postępujesz na ten drugi sposób, pomyśl, czy warto w ogóle angażować się w drukowanie tego typu dokumentów.

Skanowanie na najwyższym poziomie

Zależy Ci na tym, by móc cieszyć się skanami na najwyższym poziomie? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by Twoje skany wyróżniały się doskonałością, a przy tym można by było je wysyłać z poziomu urządzenia wielofunkcyjnego? Wszystko to możesz osiągnąć, wprowadzając do swojego biura rozwiązanie uniFlow. Dzięki uniFlow będziesz mógł zeskanowane pliki przesyłać i edytować oraz przeszukiwać z poziomu drukarki.

Łącz się z różnymi urządzeniami

Dzięki oprogramowaniu uniFlow możesz przesyłać na swoją drukarkę pliki z różnych urządzeń. UniFlow umożliwia również odbieranie zadania z każdej podpiętej do oprogramowania drukarki. Sam decydujesz, z którego urządzenia wydrukujesz swoje materiały. Wystarczy, że zalogujesz się do systemu za pomocą odpowiedniego kodu PIN lub za pomocą karty magnetycznej.

 • Telefon:
  505 954 453

 • ul. Mostowa 12
  25-568 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@tukej.pl

© Copyright tukej. All Rights Reserved.